Adaugă Răspuns 

Punctajul Subiectului:
  • 0 Voturi - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
INTREBARE
12/01/2016, 11:19 AM
Răspuns: #1
INTREBARE
Ședința Online de ieri a fost secretă? Eu am aflat de la Gabi de ea după ce s-a terminat, cred că putea fi anunțată. Eu am pus pe forum informarea că GSO se poate întâlni Joia de la ora 20 cu parola 488179103. Aș fi dorit să particip la discuțiile pregătitoare pentru întâlnirea de la Cugir dar, dacă nu s-a putut am rămas pe dinafară. E bine și pe afară, nu te poți complica dacă nu ști. O zi bună!
Găsește toate mesajele acestui utilizator
Citează acest mesaj într-un răspuns
12/01/2016, 03:38 PM
Răspuns: #2
RE: INTREBARE
(12/01/2016 11:19 AM)Constantin A scris:  Ședința Online de ieri a fost secretă? Eu am aflat de la Gabi de ea după ce s-a terminat, cred că putea fi anunțată. Eu am pus pe forum informarea că GSO se poate întâlni Joia de la ora 20 cu parola 488179103. Aș fi dorit să particip la discuțiile pregătitoare pentru întâlnirea de la Cugir dar, dacă nu s-a putut am rămas pe dinafară. E bine și pe afară, nu te poți complica dacă nu ști. O zi bună!
Mdaa...io nu am avut norocul asta..WinkWink
pe mine m-a sunat Gabi cu vreo 2 ore inainte si am reusit sa particip.
Nu am avut idee ca e secreta, eu am crezut ca toata lumea stie, doar ca nu au putut participa din alte motive..
Nu am idee nici cine a avut ideea initiala..
dar oricum, a ramas stabilit ca de acum inainte in fiecare luni, de la orele 21.00 sa ne intalnim online.
Doamne ajuta sa se miste ceva!
Găsește toate mesajele acestui utilizator
17/01/2016, 10:14 PM
Răspuns: #3
RE: INTREBARE
(12/01/2016 11:19 AM)Constantin A scris:  Ședința Online de ieri a fost secretă? Eu am aflat de la Gabi de ea după ce s-a terminat, cred că putea fi anunțată. Eu am pus pe forum informarea că GSO se poate întâlni Joia de la ora 20 cu parola 488179103. Aș fi dorit să particip la discuțiile pregătitoare pentru întâlnirea de la Cugir dar, dacă nu s-a putut am rămas pe dinafară. E bine și pe afară, nu te poți complica dacă nu ști. O zi bună!

Si eu am fost surprins ca suntem doar cativa... Oricum ma bucur ca pana la urma se intampla sa fie... cu sau fara aceste intalniri online premergatoare.

Mircea CJ
Vzitează website-ul acestui utilizator Găsește toate mesajele acestui utilizator
Adaugă Răspuns 

Mergi la:

Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)