Adaugă Răspuns 

Punctajul Subiectului:
  • 0 Voturi - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Conventie Aniversara la Cluj
30/03/2015, 02:28 PM (Ultima modificare: 03/07/2015 02:43 PM de Marius.)
Răspuns: #1
Conventie Aniversara la Cluj
Cu scuzele de rigoare...

Conventia aniversara de la Cluj din vara am mutat-o pe 1-3 mai datorita solicitarilor de la membrii...

Cei care nu stiu si nu au aflat de aceasta modificare pana acum din alte surse, gasiti mai multe informatii si programul pe siteul Alcoolicilor Anonimi http://www.alcooliciianonimi.ro

Numai bine si va asteptam la Cluj!

Mircea

Fișier(e) Atașat(e)
.pdf  PROGRAM CONVENTIE CLUJ.pdf (Mărime: 370,9 KB / Descărcări: 16)
Găsește toate mesajele acestui utilizator
Citează acest mesaj într-un răspuns
04/05/2015, 01:36 PM
Răspuns: #2
RE: Convenitie Aniversara la Cluj
"Multumesc" nu exprima suficient ce simt fata de efortul depus pentru organizare si sustinere a conventiei de la Valcele, fata de lectiile de viata, afectiunea si respectul mutual si toata energia pe care le-am primit acolo. Va sunt recunoscatoare ca m ati primit printre voi, ca m ati "adoptat" in familie. Mosulicii si babutele de la tara au o vorba care mi vine acum potrivita pentru sentimentul care ma umple acum frumos si sanatos: "sa va dea Dumnezeu, maica, sanatate!"
04/05/2015, 08:52 PM
Răspuns: #3
RE: Convenitie Aniversara la Cluj
Felicitari celor din Cluj!
A fost o aniversare frumoasa,oameni vechi si noi in AA,iar ceea ce m a impresionat a fost prezenta mai multor oameni tineri,mi s a parut mai mult tineret ca alta data.Atmosfera placuta,rasete,umor,toate acestea m au facut sa ma simt bine,mai ales intalnirea cu multi prieteni pe care nu am avut ocazia sa i intalnesc fata in fata.Am avut de invatat de la aceasta intalnire din impartasiri,povestile de viata ale altora.Dansul,veselia,imbratisarile nu au lipsit deloc.
Mi am dorit tare mult sa ajung la aceasta aniversare si ii multumesc lui Dumnezeu pentru asta,mai ales ca la intoarcere am avut ocazia sa vizitez manastirea Dumbrava.De cate ori mergeam la Cluj,se vedea de pe sosea locasul atat de frumos,parca era un paradis,un loc deosebit!
Multumesc tuturor.
Adaugă Răspuns 

Mergi la:

Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)