Adaugă Răspuns 

Punctajul Subiectului:
  • 0 Voturi - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANONIMAT SEDINTE ONLINE
24/02/2015, 09:17 AM
Răspuns: #1
ANONIMAT SEDINTE ONLINE
AM O PROPUNERE PENTRU DESFASURAREA SEDINTELOR AA ONLINE
UNII POT SA NU SE SIMTA IN SIGURANTA DACA IN CAMERA MAI INTRA CINEVA CARE NU PARTICIPA LA SEDINTA, SEDINTELE FIIND SEDINTE INCHISE IN CARE PE CINE VEZI AICI SI CE SE AUDE AICI LASA SA RAMANA AICI EU. UNUL INCHID USA CAMEREI SI O ORA LE SPUN ALOR MEI SA NU MA DERANJEZE DESI SUNT CU CASTI SI EI ORICUM NU AR AUZI SI NICI NU VREAU CA EI SA AUDA CE SPUN .
EUGEN
Găsește toate mesajele acestui utilizator
Citează acest mesaj într-un răspuns
24/02/2015, 10:10 AM
Răspuns: #2
RE: ANONIMAT SEDINTE ONLINE
E o condiție dar, nu cred că ar fi obligatorie. Cei din familie care trec accidental prin cameră știu despre programul nostru, sau sunt la Al-Anon, Ala-Ten. Mai mult unele dintre soții participă la Conferințele AA alături de soți. Recomandabil ar fi ca totuși să nu participe și altcineva la ședințele noastre, Chiar dacă nu se văd în monitor, asta ține de bunulsimț și de respectul care ar trebui să ni-l acorde pentru ceea ce facem.
24/02/2015, 12:55 PM
Răspuns: #3
pe unii ii deranjeaza se simt ca la o sedinta aa deschisa
24/03/2015, 06:57 PM
Răspuns: #4
Revin cu rugămintea ca cei care participă la ședințele Online să intre începând cu ora 20;45 ca la ora 21;00 să începem. Punctualitatea este o caracteristică pe care trebuie să o reînvățăm, face parte din corectarea defectelor. Cu mulțumiri pentru înțelegere!
Adaugă Răspuns 

Mergi la:

Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)