Adaugă Răspuns 

Punctajul Subiectului:
  • 0 Voturi - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aurelia
25/01/2015, 09:25 AM
Răspuns: #11
RE: Aurelia
Bine ai venit Aurelia!Ma bucur sa te vad activa si pe acest forum,vesela(asa cum te-am simtit si la grupul online,cand am observat ca radeai din toata inima)si gata sa impartasesti din experienta ta in abstinenta.
Iti doresc un week-end placut!
Găsește toate mesajele acestui utilizator
Citează acest mesaj într-un răspuns
25/01/2015, 01:12 PM
Răspuns: #12
Buna ziua, Aurelia !

Bine ai revenit pe forumul AA.
Noi cunoastem din ..vedere, de pe forumuri ,sedinte AA online ,live, conferinte nationale.Oriunde ne-au dus pasii recuperarii ,drumurile s-au intersectat.
DA! Putem ,daca ne dorim cu adevarat ABSTINENTA !

Te imbratisez cu drag ,
Tudor

-motto-ul meu :"-E loc sub soare pentru toata lumea. Mai ales ca toata lumea vrea sa stea la umbra." - J.Renard Smile
25/01/2015, 07:08 PM (Ultima modificare: 25/01/2015 07:19 PM de Aurelia.)
Răspuns: #13
Este purul adevar,drumul meu in noua viata,a depins mult de voi,am mers cu multa încredere lângă voi si imi este nemaipomenit de bine.
Am primit in dar înțelegere,iubire,încredere si speranța,am învățat ca dăruind oamenilor stări emoționale cat mai plăcute,manifestam o bunătate conștienta.
Dacă vrem sa avem idei bune,trebuie sa le dăruim celor din jur ideile pe care le am înțeles pana acum.
Valorile autentice sunt cele care ne pot ajuta pe drumul căutării spirituale.
Întreaga viata e o Căutare,o devenire,un drum spre noi insine.
E bine sa facem alegeri in funcție de ce consideram ca este cel mai bine pentru noi.
Si sa nu uitam ca viata este o combinație de reușite si eșecuri-avem nevoie si de una si de alta.

Smile

Ce lucru desavarsit e omul! Ce aleasa ii este cugetarea! Si cat de infinite ii sunt insusirile! – W. Shakespeare
11/03/2017, 09:32 PM (Ultima modificare: 11/03/2017 10:22 PM de Aurelia.)
Răspuns: #14
Idea

Ce lucru desavarsit e omul! Ce aleasa ii este cugetarea! Si cat de infinite ii sunt insusirile! – W. Shakespeare
Adaugă Răspuns 

Mergi la:

Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)