Adaugă Răspuns 

Punctajul Subiectului:
  • 0 Voturi - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sunt Freedom, dependenta si codependenta.
16/06/2014, 05:18 PM
Răspuns: #1
Sunt Freedom, dependenta si codependenta.
Va salut, prieteni.
Ieri am rasfoit putin acest forum si m-am inscris si eu alaturi de voi, din nevoia de a fi in legatura cu oameni asemenea mie in ceea ce priveste boala de adictie. O parte dintre voi ma cunoasteti, iar celor care nu ma stiu, le spun ca sunt membra in AA Cluj din 2006, iar din februarie 2012 am o abstinenta stabila si pe cat se poate zi de zi mai senina si mai linistita.
Ma bucur ca sunt cu voi aici si va doresc 24 H frumoase.
Cu drag,
Freedom
Găsește toate mesajele acestui utilizator
Citează acest mesaj într-un răspuns
16/06/2014, 05:59 PM (Ultima modificare: 16/06/2014 08:44 PM de Marius.)
Răspuns: #2
RE: Sunt Freedom, dependenta si codependenta.
(16/06/2014 05:18 PM)freedom A scris:  Va salut, prieteni.
Ieri am rasfoit putin acest forum si m-am inscris si eu alaturi de voi, din nevoia de a fi in legatura cu oameni asemenea mie in ceea ce priveste boala de adictie. O parte dintre voi ma cunoasteti, iar celor care nu ma stiu, le spun ca sunt membra in AA Cluj din 2006, iar din februarie 2012 am o abstinenta stabila si pe cat se poate zi de zi mai senina si mai linistita.
Cu drag,
Freedom

Bun venit la noi Freedom! Wink

Te invitam si la intalnirea AA online infiecare zi de la 21:00... pt mai multe gasesti pe forum.

Speram sa fii activa aici pe forum atat ca si dependenta cat si ca si codependenta Smile

Ne bucuram si noi ca te-ai alaturat si iti dorim si noi tie multe 24h minunate.

Toate bune... in abstinenta!

Mircea CJ
Vzitează website-ul acestui utilizator Găsește toate mesajele acestui utilizator
16/06/2014, 10:17 PM
Răspuns: #3
Buna freeSmile
Ma bucur sa fii cu noi ,sa lucrezi la abstinenta si codependenta ta.
Eu iti intind mana cu drag si speram ca noi toti de aici sa devenim mai numerosi si sa ajutam cati mai multi oameni.
Eu am invatat sa i ajut pe altii prin mine.De aceea eu scriu in primul rand pentru mine pe forum.Marius s a gandit la mine ca sunt singuraSmile,dar mie imi fac bine postarile mele si sunt cu voi.
Bine te am regasit free si ma bucur ca esti aici.
16/06/2014, 11:05 PM
Răspuns: #4
Bine ai venit, Free!
Aveam nevoie de experienta cuiva ca tine, stiu ca stiiSmileSmile multe.
Aici o sa ai ocazia sa ajuti si pe altii ca noi.
Daca doresti, cand doresti, poti participa la sedintele online. Sau poate ca cunosti persoane care au nevoie de ajutor si ii putem sprijini online cu aceste sedinte.
O seara frumoasa!
16/06/2014, 11:19 PM
Răspuns: #5
Va multumesc dragilor pentru primire si tare ma bucur ca v-am gasit.
As dori sa stiu cum se acceseaza intalnirile online de la ora 21 si in zilele in care pot, desigur ca as vrea si eu sa particip.
Acum e tarziu si ma retrag la somn, dar am sa revin si daca experienta mea ii va fi cuiva de folos, eu cu drag impartasesc, fiindca asta ma ajuta si pe mine.
Cu drag,
Free.
17/06/2014, 06:57 AM
Răspuns: #6
(16/06/2014 05:18 PM)freedom A scris:  Va salut, prieteni.
Cu drag,
Freedom

Buna,Freedom !

Iti urez si eu "bun venit !" pe forumul AA.Te felicit din suflet,pentru abstinenta ta si pentru tot ceea ce faci in mentinerea acesteia.

O zi magica iti doresc si senina in toate cele !

Cu prietenie ,Cristi !
17/06/2014, 08:59 AM
Răspuns: #7
Cristi si Simona, cred ca sunteti cei pe care-i stiu ! Ma bucur sa va regasesc aici, fiindca voi sunteti un model de cuplu reusit dependent/codependent in recuperare.
E foarte placuta atomosfera de pe acest forum si mi se pare foarte terapeutica si de evolutie.
Cu drag,
Free
17/06/2014, 01:03 PM
Răspuns: #8
Buna free!Si eu fac naveta intre doua forumuri.Ma bucur ca esti aici"
18/06/2014, 07:30 PM
Răspuns: #9
Buna Free!
Suntem Simona si CristiSmile,cei pe care ii stii . Pentru cei care nu ne stiu,noi suntem sot si sotie si cei noi veniti pe forum ,au fost alaturi de noi ,de la inceputul drumului nostru ,catre recuperare .
Speram sa fim in continuare ,un cuplu codependent/alcoolic ,o speranta pentru familiile tinere si nu numai.
Free,vad ca ai cunostinte temeinice despre codependenta si ma bucur ,sa dezbatem acest subiect pe forum.
O seara frumoasa!
18/06/2014, 07:50 PM (Ultima modificare: 18/06/2014 08:04 PM de Marius.)
Răspuns: #10
Stimata doamna iau gramatica cu mine si ma mut la Campeni si este posibil sa pot ajunge la cj asa ca poate mi spuneti cum pot gasi un grup si poate un program! Va multumesc si o seara buna va doresc.
Adaugă Răspuns 

Mergi la:

Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)