Adaugă Răspuns 

Punctajul Subiectului:
  • 0 Voturi - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A plecat dintre noi.
26/03/2016, 09:16 AM
Răspuns: #1
A plecat dintre noi.
Cred ca multi dintre cei vechi in AA si-o aduc aminte pe Kuky, de la Timisoara. Mereu vesela, glumeata, plina de viata si comportament tineresc.
Ieri am aflat cu durere in suflet ca a plecat dintre noi. Mi-a venit greu sa cred una ca asta, mi-o aduc aminte foarte bine de la Brasov unde parea a fi in mare forma.

Pentru cei din AA, a fost un model de urmat, reusind sa aduca zambetul pe fata oricui statea de vorba cu ea. Imi pare rau, cred ca si in grupul de la Timisoara va fi o absenta insemnata.
Dumnezeu sa o ierte.
Găsește toate mesajele acestui utilizator
Citează acest mesaj într-un răspuns
26/03/2016, 12:59 PM
Răspuns: #2
RE: A plecat dintre noi.
Kuki a fost in raza mea vizuala cam 3 ore toata viata mea per total insa mi-a schimbat-o pentru totdeauna. M-a invatat ca poti a dansa si a trai frumos si cu "carje". Recunostinta, Kuki! Dumnezeu sa-ti ierte ce stiti voi doi ca aveti de socotit, si sa te aseze acolo unde sa ii inveti pe toti arta vietii asa cum ne-ai invatat pe noi!
01/04/2016, 10:37 PM
Răspuns: #3
RE: A plecat dintre noi.
Si mie mi-a fost tare tare draga!
Va ramane mereu in amintirea mea,asa cum a spus si Andi si Marius....a fost o fiinta minunata,model de urmat!
Acum,cu siguranta Dumnezeu are nevoie de tine pentru alte misiuni si te-a luat la EL.
Acolo nu mai este nici durere,nici suferinta,ci infinita IUBIRE ,IUBIRE din care ai venit si la care te-ai reintors!
Sa-ti fie drumul plin de lumina draga Kuki!

"Cine priveste afara viseaza.Cine priveste in sine se trezeste!"
Adaugă Răspuns 

Mergi la:

Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)