Adaugă Răspuns 

Punctajul Subiectului:
  • 0 Voturi - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idei si sugestii!
17/05/2013, 02:41 PM (Ultima modificare: 18/06/2013 03:29 PM de admin.)
Răspuns: #1
Idei si sugestii!
Va rugam postati aici orice idee sau sugestie care credeti ca ar fii benefica pentru a ajuta.
De asemenea va rugam sa semnalati aici orice incalcare a traditiilor AA postata in acest forum.
Toate vor fii atent analizate in timp util.
Găsește toate mesajele acestui utilizator
Citează acest mesaj într-un răspuns
29/05/2013, 07:23 PM
Răspuns: #2
RE: Idei si sugestii!
Buna!
Cred ca ar trebui introdusa un fel de sedinta tip.
Se incepe cu Rugaciunea de seninatate, Preambulul, Pasii, Traditiile, O tema de discutie, Puncte de vedere pe tema respectiva, Rugaciunea de incheiere.
21/06/2013, 09:44 AM
Răspuns: #3
Buna! Sunt Constantin, alcoolic
Nu cred ca este bine sa folosim formatul unei intalniri AA(poate atunci cand vom putea discuta in direct) Formatul forumului este foarte bun, cuprinde mai toate temele de discutii (grupate)
la care se mai pot adauga inca foarte multe de ex. Am auzit la intalnirila AA. Incepatori, Ajutor, Ajutor pentru nou veniti, Etc(scuze daca am repetat vreo tema) Problema se pune sa fim noi activi, sa-l tinem in viata(activ). Orice parere , traire sau sugestie poate fi de un real folos pentru alcoolic sau pentru cei interesati de alcoolism. Cine se mai uita pe revista Grapevine - Onlaine poate vedea cum functioneaza un forum. Felicitari pentru realizare!
16/05/2014, 05:17 PM
Răspuns: #4
(17/05/2013 02:41 PM)admin A scris:  Va rugam postati aici orice idee sau sugestie care credeti ca ar fii benefica pentru a ajuta.
De asemenea va rugam sa semnalati aici orice incalcare a traditiilor AA postata in acest forum.
hey!
constat faptul ca te loghezi greu nu se salveaza parolele automat, nu pot sa mi aleg propria parola ceea ce ingreuneaza orice participare la orice discutie pe forum iar la replay apare automa postarea la care vrei sa raspunzi ,in discutii as pune un buton de like gen facebook pt o implicare mai activa si mai facila a membrilor! repet este o parere personala si doare sugetiile mele , multumesc
17/05/2014, 01:00 PM
Răspuns: #5
(16/05/2014 05:17 PM)bogi A scris:  
(17/05/2013 02:41 PM)admin A scris:  Va rugam postati aici orice idee sau sugestie care credeti ca ar fii benefica pentru a ajuta.
hey!
constat faptul ca te loghezi greu nu se salveaza parolele automat, nu pot sa mi aleg propria parola ceea ce ingreuneaza orice participare la orice discutie pe forum iar la replay apare automa postarea la care vrei sa raspunzi ,in discutii as pune un buton de like gen facebook pt o implicare mai activa si mai facila a membrilor! repet este o parere personala si doare sugetiile mele , multumesc
Bune sesizarile,o sa vad ce se poate face.Cu o singura exceptie.
Browserul memoreaza parolele,deci depinde cu ce browser intri..
Ti-as sugera Chrome..
19/05/2014, 03:11 AM
Răspuns: #6
(17/05/2014 01:00 PM)Marius A scris:  
(16/05/2014 05:17 PM)bogi A scris:  
hey!
Bune sesizarile,o sa vad ce se poate face.Cu o singura exceptie.
Browserul memoreaza parolele,deci depinde cu ce browser intri..
Ti-as sugera Chrome..
internet explorer 11 ,o alta mica semnalere este combinaea indicatiilor in engleza pe site romanesc...hm nu stiu cum e parca iar ingreuneaza, este afcut bine ,bine structurat dar un pic complex si cam greu de navigat asta in presupunerea ca e pt toata lumea,imi cer scuze pentru interventie dar este in nume de bine! Big GrinBig GrinHeart
19/05/2014, 09:29 PM (Ultima modificare: 19/05/2014 09:29 PM de Marius.)
Răspuns: #7
Ok,am luat la cunostinta.
In legatura cu Quote..adica raspuns la raspuns..
De fapt daca doresti sa raspunzi in general la topic trebuie sa folosesti in randul de mai jos doar optiunea "raspuns nou" nu la butonul "raspunde" din textul ultimului care a postat.
Limba forumului poate fi aleasa de fiecare utilizator.
Jos de tot in pagina exista optiunea asta.Engleza sau romana.
Restul le mai studiez.
Nu e absolut nici o problema cu solicitarile tale.Nu e nevoie sa te scuzi.
20/05/2014, 12:28 AM
Răspuns: #8
hey! happy 24 doresc! gata m-am elucidat,multumesc frumos!Angel
27/05/2014, 09:38 AM
Răspuns: #9
Buna ziua tuturor!
Sunt super incantata de existenta acestui forum.
Totul este bine organizat si pus la punct.Am verificat totul,nu am nemultumiri,dezamagiri...nimic.Totul e mai mult decat credeam ca se poate.
Felicitari si multumiri!Smile
18/06/2014, 11:45 PM
Răspuns: #10
Eu am o nemultumire Big Grin
Citesc f greu de pe telefon. Un format mai grupat si nu asa labartat nu avem? Mulumesc
In reest e f cald si placut aici.
Felicitari!!! Smile

"E destul timp chiar daca trece."
Adaugă Răspuns 

Mergi la:

Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)